Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.16, 16:35   #54
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131152
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İlya Mesajı göster
Yahu arkadaş sen yazdıklarımdan ne cikardin.

Ben annemin ve kız kardeşimin başörtüsünün dinimiz, orfumuz ve adetimizce normal bisey olduğunu çokta yadirganmamasinin gerektiğini anlatmaya çalışıyorum.

Baş örtüsü başka bisey bahsettiğiniz karacarsaf, burka su bu başka birşey ve bana gore saçma sapan bir saplanti ve sen kalkıp bana filifotoculari, tolu inşaata kaçan çocukların arkasın dan kosanlari, akp yi bilmem çocuk alıp satan insan musfettelerini anlatıyorsun.

Ayrıca resme iyi bak diyede eklemişsin boyle bir kareyi normal gören bir yazım mi oldu.

İnsaf yahuu. Neyse iyi forumlar boyle konuları gerçekten lastik gibi çekip uzatmak istemiyorum.
Burada Baltayla Ormana girdigimi bende biliyorum ama, aci gercek iste böyle.

80´Li senelerinde oyun gibi gelmis olsa bile, 90´li senelerinde bende soke oldum!.

Onlara göre Saygin biri olarak benim halime Acimis görünüp, Evlendirmeye kalkmislardi.

28Yasinda olmakla normal görünmüs olsada, Gelin olarak Sunduklari, 12Yasinda Hamile birakilmis, 13 yasinda bir Kiz idi!.

Iste bu Sapiklara Tiksintim buradan Filizlendi.

Bunun haricinde, Teyzesi Camide Cocuklara Ders verirken, Yegeni Akilli Telefonunu bilerek oraya buraya birakip, Kiz Cocuklarini Dikizleyip Firsat kolluyordu.

Bu Camide Ders alan Kizlardan birisi, aci gercegi ortaya döktünen, ne denedimse, Bu Pezevenkleri iclerinden Temizleyemedim.

Bunu söylerken, bende bir zamanlar Slower ve Alaturka gibiydim.

Gözlerimi acip gercekleri görmeye basladigimda, O yolun ne kadar (Ironi ON) Serefli oldugunu gördüm. (Ironi OFF).

Umarim Ciceklerle Süslenilmemis sekilde anlatabildim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.