Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.16, 23:24   #68
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32316
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Polislerden haz etmediğimi cümle alem bilir.

Adaletin temsilcisi (!) olan polislerin yeni kılık kıyafetleri beni bu yüzden hiç ilgilendirmiyor. Kendi içlerinde çarşaf mı giyerler etekmi giyerler başörtüsümü takarlar benim için hava hoş..

Zira zihniyet kapalı.. giysiler açık veya kapalı olmuş ne farkeder.. Onların gözünde ben bir potansiyel teröristim dahası var mı? yok..

Ha hırsız girerse aramasını bilirsin ama vs vs diyen arkadaşlarada peşin cevabım "orman kanunlarını" peşinen kabullendim. Arkamda beni koruyacak bir yasanın ya da bir gücün varlığına inanmıyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.