Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.16, 00:27   #75
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161457
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Bu iktidarla birlikte insanlar kılık kıyafetlerinde daha özgür. Sokağa çıkın bakın herkes istediğini giyiyor kimse üniversitelerden atılmıyor başın kapalı diye..

Demokrasi, özgürlük diye diye bi tarafını yırtanların, insanlar bunu takamaz bunu giyemez diye zorla bir şeyleri dayatmaya çalışması da ayrı bir komik..
Koyu yaptığım yer, anlatmak istediğine anlam katmıyor, ifadeni kuvvetlendirmiyor, fuzuli bir üstü örtülü hakaret.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Bazı konularda ister istemez sinirler geriliyor bana söylenen sözleri göz ardı ettiğin gibi beninkileride edeceğini umuyorum (ki) daha burda kimsenin şahsina bir hakarette bulunmadım 3 yıldır burdayım yanlış hesaplamadıysam insanlıkarayan hariç ondanda nefret ettiğimi artık heralde sağır sultan biliyor.

Sitenin en rütbelisi olarak uyarıda bulundun madem ki, tamam diyorum bende daha dikkatli olurum ama söz veremem.

Uyarını aldım..

Daha önce bana da hakaret ettin. İşine gelenleri hatırlıyorsunda, işine gelmeyenleri hatırlamıyorsun...

Söz istemiyorum zaten, tekrarı olursa, neden, niçin diye düşünme.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.