Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.16, 00:30   #76
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Son olarak şunu da söylemek istiyorum. Evet burası çiftlik değil fakat din düşmanların cirit attığı bir çiftlik olma yoluna doğru gidiyor. Mevcud üyeler içerisinde en eskilerden biriyim buranın eski hali ile şimdi hali arasında ki farkı çok net görüyorum. Burası önceden bilgi deposuydu eğitici, öğretici konular açılırdı şimdi ise site yavas yavas misyonunu ve vizyonunu kaybediyor. Öncelikle aristo, rosebud, birbilen ve bu tarzda ki üyeleri siteden arındırmalısın, yakandan düşürmelisin bunları onlar buraya zarar veriyorlar bunu görmelisin. Benim uslubum sert sözlerim biraz ağırdır ama her zaman doğrudur. Ne yapacağını bana soracak değilsin tabi ama içimdekileri söyledim. İyi akşamlar.
Varsayalım, senin dediğin gibi düşmanları var. Sana bile (dikkat et), sana bile tahammül edebildikten sonra, tabirin din düşmanları şöyle dursun.

He şunu da unutma, senin gibilerin nazarında yani akp li olmayanların tümünde bir kusur, hata bulmak mümkün.

Bu arada belirteyim bende din düşmanıyım. (!)

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.