Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.16, 01:00   #80
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Çoğunluk sence önemli demek ki... Demokrasiden anladığın bu kadar işte. Yetiştir kendini. Öyle bir yaz ki, sana saygı duyulup, gıpta edelim.

* * *

Nutuktan alıntı:

"Efendiler ve ey ulus biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ülkesi olamaz. En doğru, en gerçek tarikat uygarlık tarikatıdır"

Mustafa Kemal Atatürk

Ben kendimi iyi yetiştirdim. Yurtta beraber büyüdüğümüz çocukların kimi ya hapiste kimiside uyuşturucunun pisliğin içindeler. Memuriyet hakkı verdiler kabul etmedim. Sadece çalıştım kendi ayaklarımın üzerinde durdum kimseye muhtaç olmadım çocuk denilecek yaşta yuva kurdum çok sorunlu bir evliliğim var idi düzelttim bütün zorlukları kimse olmadan tek başıma atlattım mücadele ederek. Benim gıpta edilecek bir hayatım var zaten. Bende yanlış olmaz ben adam gibi adamım! Onları geç sen beni başka yerden vur..

Şeyhle, dervişle işim olmaz. Tarikatlar ve Cemaatlerden oldum olası nefret etmişimdir. Kara peçeyi, sarığı, cübbeyi sevmem.

Namaz kılmam, doğru düzgün cumaya gitmem ara sıra içimden gelirse.

Dinimizin neredeyse hiç bir gerekliliğini yerine getiremiyorum. Ara sıra içki bile içiyorum.

Ben sıradan bir müslümanım. Bazı arkadaşların ona bile tahammülü yok burada..

Neyse ben uyarını aldım abi gerekeni yaparım..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Slower'in Mesajına Teşekkür Etti