Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.16, 01:20   #81
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 6276
Aldığı Teşekkür: 6598
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Sadece su Abartisizca konuya dayanip, Meslege dikkaten bunlara karsi gelinmesi lazim.

Ilk resimi, yeniden gözlerin önüne getirelim.

Sözü gecen Islami Sartlara diye denilmek istendigi burada masa altinda birakilmaya calisiliyor.

Halbuki bunlar Meslegi geregince, Bütün Hislerini kullanmaya mecburlar.

Cicek Budamiyorlar, gerekirse Budalalarla catismalari lazim.

Bu sekilde, Pusuya yatmis sahisi tespit edebilmesi, Taktigi cisim yüzünden zorlasiyor.

Günümüzde yetistirilen Memesiz Mahlüklere karsi, Kemik atmis gibi bir his geliyor.

Meslegi geregince, bu nevi uygulamalarla, Polisin ölümü bile göze alinmis olunuyor.

Caninla Saninla Polis olmak isteyen sahis, tabiki yaslandikca Yükselmek bile ister.

Böyle önlemlerle, Memesiz Is arkadaslarina karsi, yeteneksiz olurlar.

Halbuki Polis teskilatindada, cözülen davalar önemli olmakla, Dis hatlardaki basarilarida, bu Puanlamanin icine girip, Memesiz Is Arkadaslarina karsin Magdur düsebilir.

Zamanimizin Sivesine dönük Paylasimi ayarlamaya calistim.

Evet bu fotoğraf bahsedilen burkadan, karacarsaftan uzak bir fotoğraf diye düşünüyorum ve hic lafı dolandırmadan bu fotoğraftan rahatsızlık duymadığımı söylemek isterim.

Yeni kılık kıyafet kanununda burka ve benzeri şeylere yer verilmişse sonuna kadarda eleştirir karşısında dururum.

Ayrıca emek verip burda bana biseyler yazmak istermişsin ancak ben yazdıklarından gerçekten bir anlam çıkaramadım.