Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.16, 12:35   #89
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Senin gibilere daha çok rastlanılan günlere yaşım az çok yetiyor. Ekonomik krizler, yağ kuyrukları, hastanelerde rezillik, 3 günde 10 ailenin yok olduğu trafik kazaları erken seçimler bilmem neler yaz yaz bitmez..

Millet artık değişti benim gibi oldu (aşırı olan %20'lik kesim hariç).

Bu ülkede terörde bitecek teroristte kalmayacak ben buna inanıyorum bitmeyen değişmeyen tek şey bu %20 lik kesim olacak size ne yapılırsa yapılsın değişmezsiniz.

Malesef seninle yaşamayı öğreneceğiz yapacak hiç bir şey yok..
Ekonomik kriz yok değil mi? Hiç kimse düşünmeden geceleri rahatça uyuyabiliyor yarın eve ekmek alabilecek bir sürü param var nasıl olsa diyor.
Hasta olmak için can atıyor herkes. Nasıl olsa hastane kuyrukları bitti. İlaçlar beleş, reçete parası ödemiyor, hastane katkı payı ödemiyor, ilaç parası ödemiyor. İstediği gibi hasta olup hemencik iyileşiyor. Nasıl olsa hastane rezilliği bitti. Trafik kazası ise hiç olmuyor. ( Ne alaka ise trafik kazasından ölenlerin sayısı. Trafik kazaları sürücülerden kaynaklanıyor ya)
Erken seçim desen hiççç olmuyor. Olmasına da gerek yok ki. Adamın dediğini yapmasa istifaya zorluyor. Seçimde koalisyon çıksa bile olmayacak diyor. olursa kaos yarattırım ona göre diyor. Olmuyor. Hoppp bir daha seçim olacak. Aradan ne kadar zaman geçiyor. Dön baba dön. Kimse yetişemiyor hızına. Şımarık bir çocuk gibi, dediği olmadı mı sil baştan. Bana ne ben bu oyuncağı beğenmedim Çok Ali gelecek diyor.
Yağ kuyrukları yok. Dışarıdan geliyor. Tarım ovası bile tarım yapmıyor. Hayvan besleyemiyor. Hayır angus gelecek bu millet angut, angus yiyecek deniliyor. Basın lan GDEO yu zaten yok beyinler olanlar da iyice büzükleşsin düşünemesinler.
Terör hiç yok zaten el ele kol kola. Son bir yılda gerçekleşen 23 terör saldırısı ve en az 339 kişi zaten keyfinden ölmüşler. Ölesileri gelmiş. Şehitler mi? Yav allasen ne olacak ki onlarda ölmeselermiş ona mı sormuşlar.

İşkembeden atma. At gözlüğünü at istersen.
Gerçi neyle besleniyorsan beyin de kalmamış.
Ama yaşayacaksın evlat.
Korkma yaşayacaksın.
Hemde bizler sayesinde.

Çünkü bizler İNSANIZ.

HERKESİN İNSANCA YAŞAMASI İÇİN GELECEK NESİLLERE UYGAR, CENNET GİBİ BİR VATAN BIRAKMAK İÇİN SON NEFESİMİZE KADAR YABOZLIKLARA KARŞI DURACAĞIZ. ATAMIZDAN DEVİR ALDIĞIMIZ BAYRAĞIMIZI SONSUZA KADAR TAŞIYACAĞIZ. SEN VE SENİN GİBİLER GİBİ BAŞKALARININ UŞAĞI OLMAYACAĞIZ.

İSTESENDE İSTEMEZSENDE.

"Din gibi temiz bir duygu, politika gibi kirli oyunlara alet edilemez. Din, ait olduğu yerde, temiz vicdan sahnesinde yaşanmalıdır.

Mustafa Kemal Atatürk"

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.