Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.16, 14:45   #91
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39603
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Senin gibilere daha çok rastlanılan günlere yaşım az çok yetiyor. Ekonomik krizler, yağ kuyrukları, hastanelerde rezillik, 3 günde 10 ailenin yok olduğu trafik kazaları erken seçimler bilmem neler yaz yaz bitmez..

Millet artık değişti benim gibi oldu (aşırı olan %20'lik kesim hariç).

Bu ülkede terörde bitecek teroristte kalmayacak ben buna inanıyorum bitmeyen değişmeyen tek şey bu %20 lik kesim olacak size ne yapılırsa yapılsın değişmezsiniz.

Malesef seninle yaşamayı öğreneceğiz yapacak hiç bir şey yok..
Yine sallamışın!

Ben siyasi bilinç sahibi oldum olalı her dönem eleştirel oldum. Senin desteklediklerin ise o zamanlar Milli Görüş Hareketi adı altında başta MSP olmak üzere tüm sağ partilerde bol bol vardı.

Yukarıda anlattığın dönemler şu an desteklediğin partinin bir çok kurucusu ve lider tayfası MSP, Refah, Fazilet ve ANAP gibi partilerde yer aldı ve on yıllardır bu ülkenin yönetiminde fiilen rol aldılar. O dönemlere ilişkin eleştirilerin varsa, o eleştirileri kendi cenahına yapacaksın Aristo' ya değil...

Her ne kadar o dönemleri herkesten daha çok eleştirenlerden biri olmama rağmen en azından o beğenmediğin dönemlerde bu ülkenin dev gibi bankaları, dev gibi kamu şirketleri vardı. Hepsini ''satarım lan var mı!'' diye yabancılara nerdeyse beleşe sattınız.

Ülkenin yüz milyar dolarlık borcunu 14 yılda 5 katına çıkardınız.

Sıfırlanmış terörü besleyip, PKK ve IŞİD' e kucak açarak ülkeyi Ortadoğu' nun kan göllerinden biri haline getirdiniz.

Yabancılar, İslam alemine saldırsın diye onları buraya davet edip, bu ülkeden kaldırttığınız uçaklarla 2 milyon müslümanın kanına emperyalistlerle ve siyonistlerle birlikte girip, müslümanlar öldürülürken ''Dost ve müttefikimiz ABD, Ortadoğu' ya barış ve demokrasi getiriyor, biz de destekliyoruz'' dediniz... Hatta daha da ileri gidip müslümanların öldürdüğü Amerikan askerleri için başsağlıkları dileyip, evlerine sağ-salim dönmeleri için dua ettiniz.

Kalmış hastanelerden, trafikten falan konuşuyor bir de...

Aristolar sokaklarda fazla olsaydı dün de, bugün de bu rezilliklerin hiç biri olmayacaktı.

Farkında bile değilsin ama senin gibiler çoğaldıkça bu ülke tam bir felakete doğru gidiyor.