Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.16, 23:58   #101
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39601
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İlya Mesajı göster
Evet bu fotoğraf bahsedilen burkadan, karacarsaftan uzak bir fotoğraf diye düşünüyorum ve hic lafı dolandırmadan bu fotoğraftan rahatsızlık duymadığımı söylemek isterim.

Yeni kılık kıyafet kanununda burka ve benzeri şeylere yer verilmişse sonuna kadarda eleştirir karşısında dururum.

Ayrıca emek verip burda bana biseyler yazmak istermişsin ancak ben yazdıklarından gerçekten bir anlam çıkaramadım.
Burkalıların suçu ne?

Sen bu kara türbanlı komiserden rahatsızlık duymuyorsan, burkalıdan neden rahatsızlık duyuyorsun?

Lafta bu komiser kadın o kara türbanı nasıl inancından (!) dolayı başına doladıysa, burkalı da o çarşafı inancından dolayı (!) başına dolamıyor mu?

Maalesef ben türbanlı, kara çarşaflı ve burkalı kadınları gördükçe hiç ayırım yapmaksızın Amerika' nın ''yeşil nesil'' yaratma projesinde nasıl başarılı olduğunu düşünüyor ve bu kapalı kadınların hepsini (Anadolu tarzı ve geleneksel kapananlar dışında) Amerikan işgal kuvvetleri olarak görüyorum.

Bunlar Amerikan ''yeşil projesinin'' içimizdeki bilinçsiz milisleridir.