Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.08.16, 17:25   #105
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 6276
Aldığı Teşekkür: 6598
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Burkalıların suçu ne?

Sen bu kara türbanlı komiserden rahatsızlık duymuyorsan, burkalıdan neden rahatsızlık duyuyorsun?

Lafta bu komiser kadın o kara türbanı nasıl inancından (!) dolayı başına doladıysa, burkalı da o çarşafı inancından dolayı (!) başına dolamıyor mu?

Maalesef ben türbanlı, kara çarşaflı ve burkalı kadınları gördükçe hiç ayırım yapmaksızın Amerika' nın ''yeşil nesil'' yaratma projesinde nasıl başarılı olduğunu düşünüyor ve bu kapalı kadınların hepsini (Anadolu tarzı ve geleneksel kapananlar dışında) Amerikan işgal kuvvetleri olarak görüyorum.

Bunlar Amerikan ''yeşil projesinin'' içimizdeki bilinçsiz milisleridir.
Ben inancım gereği kimsenin başındaki örtüsünü eleştiremem ve inancım gereği burkanin çok uçlarda olduğunu düşünüyorum kimse burka giydi diye günahtır diyede eklemedim ve açık açık yazıyorum kimsenin başındaki örtüyü eleştirmem, eleştiremem.

Vede hicbir rahatsızlık duymuyorum görüşlerimi bu konuda açık açık belirttim begenmeni yahut saygı dumanında beklemiyorum zaten.