Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.08.16, 22:57   #1
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart İçişleri Bakanı Efkan Ala İstifa Etti

Başbakan Binali Yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamada İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın görevini bıraktığını söyledi. Ala'nın yerine Süleyman Soylu'nun atandığını belirtti.

Süleyman Soylu ilk değerlendirmesinde, “Benim için de sürpriz oldu” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat: 19.00'da Başbakan Binali Yıldırım ile sürpriz bir görüşme gerçekletirdi. Görüşme sonrası, basın açıklaması yapan Yıldırım, "İçişleri Bakanımız Bursa Milletvekili Efkan Ala'nın istifası ile boşalan bakanlığa, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, boşalan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına da Genel Başkan Yardımcısı Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu atanmıştır. İçişleri Bakanlığı görevini bırakan Efkan Ala bakanımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Göreve atanan bakanlarımıza da başarılar diliyorum" dedi.
Kaydet

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.