Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.09.16, 00:33   #110
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 6276
Aldığı Teşekkür: 6598
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Yazdıklarını çok okuma gereğini duymadim açıkçası ve sana artik bu konuda laf ebeliği yapacak değilim.

Düşüncemde ki burka görüşü ise ehliyetimizin giyim kuşam şeklinden uzak bir giyim şeklidir. Ben bu güne dek hicbir hacıya hocaya itibar etmedim ve mensup olduğum dini burkadan uzak bir din diye yorumladım. Benim inandığım ehlibeytin boyle bir giyim tarzı yoktur. Bunları yazarkende arap çöllerinde senaristi, oyuncusu ve konusu nedir sacmasapan bilinmez görsellerden uzak yazıyorum.

Gittim gördüm kutsal emanetlerimize iyice baktım ve bu kanıya vardım forum icinde ise hakkımda kim ne düşünür umrum değil.