Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.09.16, 00:44   #111
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İlya Mesajı göster
Yazdıklarını çok okuma gereğini duymadim açıkçası ve sana artik bu konuda laf ebeliği yapacak değilim.

Düşüncemde ki burka görüşü ise ehliyetimizin giyim kuşam şeklinden uzak bir giyim şeklidir. Ben bu güne dek hicbir hacıya hocaya itibar etmedim ve mensup olduğum dini burkadan uzak bir din diye yorumladım. Benim inandığım ehlibeytin boyle bir giyim tarzı yoktur. Bunları yazarkende arap çöllerinde senaristi, oyuncusu ve konusu nedir sacmasapan bilinmez görsellerden uzak yazıyorum.

Gittim gördüm kutsal emanetlerimize iyice baktım ve bu kanıya vardım forum icinde ise hakkımda kim ne düşünür umrum değil.
Okumuş olduğun belli.

Ha okumasan da olurdu da en azından meraktan okumuşundur ''acaba ne cevap verdi?'' diye...

Ha sen ''okumadım'' de ben de inanmış gibi yaparım da...

...

Ortaya bazı dinde bile olmayan görüşler atıp, sonra bunları ısrarla defalarca savunup kendince bir sorgulama ve yargılama gereği bile duymadan hiç bir şey olmamış gibi; ''yani bana ne!'' der gibi yoluna gidiyorsan var git. Tercih senindir elbette.

Ama bu vatan, ABD patentli ve Yeşil Nesil projesi ile memlekete doldurulan hiç bir kapalı kadın ile bir yere varamayacak!

İslam alemine ve dünyaya bak!

Türbanlı, tesettürlü, karaçarşaflı, burkalı falan fark etmiyor...

Dünyanın en geri kalmış ülkeleri kadınlarını/kızlarını en çok kapatan ülkelerdir.

Ve Türkiye' de kapandıkça tüm sıralamalarda dünyanın dibini boylamaya devam ediyor.

Ve sizin katkılarınızla!