Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.16, 02:20   #9
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Fikri Sağlar: Asıl Darbe Şimdi Yapıldı

Alıntı:
İkincisi bu piramidin beyin takımının bir iki tık aşağısında olan icracı kadronun (örneğin Akın Öztürk gibi), tutuklanıp hapise atıldığına inanacak mıyız! Hele ki oyunun bu kadar büyük olması gerekiyorsa, yani demek istiyorum ki bir takım isimlerin cezaevinin ön kapısından girip arka kapısından çıkmadığını kim garanti edebilir ya da bu süreci kim izleyebilir! Haydi izledi diyelim hangi basın yayın organları bunu söylemeye cesaret edebilir hele ki böyle bir zoraki birlik beraberlik baskısı kurulduğu ortamda!..
Yok canım o kadar da değil. Hesabı verilemez zira.

Benim düşüncem; hep üst akıl deniliyor ya, üst akılın bilerek tasarladığı bir girişim. Darbeciler yarı yolda bırakıldılar.

Düşünün, 20 bin TL civarında maaş, lüks yaşam, emrinde koca koca subaylar, eşine koruma, lojmanları lüks, makam arabaları vs. vs. bu hayatı bırakıp da rezil bir yaşama insan nasıl razı olabilir. Kısaca yarı yolda bırakıldılar.

Deniz Kuvvetleri Komutanının ifadesi evlere şenlik. Yakalanmasın, yani esir düşmesin diye sabaha kadar makam arabasıyla dolaşmış, cep telefonunu kapatmış, amaaaa makam şoförünün telefonu ile sayısız görüşmeler yaparak darbecilere karşı olmuş, yönlendirmeler yapmış.

Makam şoförünün alalede biri olmadığını herkes bilir... Hani o'nun ifadesi???
Komik oluyoruz.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.