Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.16, 23:51   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Gecikmis Bir Merhaba (eskiAcik)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi eskiAcik Mesajı göster
Mazedonya yunanistanin bi bolgesi mi oluyo? onun icin onlar Makedonyayi ulke olarak gormuyorlar ben makedonyanin gostivar sehrinde yasiyorum meslek mobilyaci sandalye yapiyorum
Gostivar Mazedonyada bir Sehir olarak, Polog bölgesi, Kuzey batida duruyor.

Köylerinle beraber 513Kilometre kare olarak durmakta.

Osmanli tarihinde Makedonya olarak bir bütün olmus olsada, Yogoslavya zamaninda, Yünanistanda kalan parcasiyla sadece Makedonya ismini almis durumdadir.

Makedonlularin yerlileri, 2009 Senelerinde bir 'Internet cagrisi gerceklestirip, Makedonya, (Yünanistan topraklarinada olan) ve Mazedonya, eski Yogoslavya topraklarindan Kurtulmus olup, Yünanistanin VETO´sunla Mazedonya ismini almis olan bölge, Almanya gibi birlesme isteklerinde oldugunu aciklamistir!.

Is Macedonia Hellenic YES or NO - Discussion on Topix

Kisacasi, sen Mazedonyali olarak Marangoz Meslegini sürdürüyorsun.

Mazedonya ve Makedonyanin birlesmesine nasil bakiyorsun?.

Albanlardanmisin?

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.