Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.09.16, 13:25   #14
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8501
Aldığı Teşekkür: 10089
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP Hükümeti İstifa Etmelidir

Çeşitli zamanlarda, çeşitli TV'lerde oturum programlarını izliyorum, yine horoz dövüşü gibi bir bizden bir sizden mantığıyla konuklar çağırıp birbirine vurdurtuyorlar adeta...

Dikkat ettim de konu ne zaman dönüp dolaşıp; Fetö'nün kurumlara sızmadığı, bilerek isteyerek yerleştirildiğine geliyor hemen görevli konuşmacılar ısrarla ve hararetle müdahale edip; ''Ama cumhurbaşkanımız özür diledi özür dilemek bir erdemdir'' gibi salakça bir cümle kurup bunu söyleyeni hemen susturuyorlar, o kadar agresifleşiyorlar ki bizimkiler sinip kalıyor, bir tek lâf bile edemiyorlar...

Yahu dünya'nın hangi hukuk sisteminde, örneğin bir hırsızın ya da katilin ; '' hırsızlık yaptım adam öldürdüm ama beni aldattılar bu adamlar çok sinsiler aldatıldığınızın farkına varamıyorsunuz'' diyerek suçundan feragat ettiği görülmüştür, bunu anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum, bu nasıl bir şark kurnazlığıdır ki asıl suçlular en tepede otururken neredeyse Fetö'ye selâm veren bile tutuklanıyor!!!
Tam bir harami düzeni.

Sözün özü bu adamlar istifayı değil özürü erdem sanıyorlar sanki birisi birisinin ayağına basmış da özür diliyor sanırsınız...
Nan 75 milyonun hayatını alt üst etmişsiniz, döneminizin faili mechul cinayetleri tavan yapmış, üstüne üstlük özenle devletin kurumlarına yerleştirdiğiniz ülküdaşlarınız bir darbe teşebbüsünde bulunmuş, onca insanı sokağa dökmüşsünüz ve 250 kişi hayatını kaybetmiş, Ergenekon, Balyoz davalarında kararan hayatlar, dağılan aileler, intiharlar da cabası, kalkmış özür diliyorsunuz utanmadan.
Estağfurullah, rica ederiz mi diyecektik bir de size!
Defolun gidin yahu bu memleketin başından, at sineği gibi yaspıştınız.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.