Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.16, 12:13   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Bölücülük içlerine öyle işlemiş ki!

BÖLÜCÜLÜK İÇLERİNE ÖYLE İŞLEMİŞ Kİ!
15 Temmuz sonrasında ülkeyi idare edenlerin 15 yıldan beri idari, mali, sosyal, siyasal ve uluslararası ilişkiler açısından Türk milletini hangi kargaşa ve istikrarsızlıkların içine sürüklediklerine bakmadan, sebep olduklarının bir bahanesini bulup, ülkeyi kendileri yönetmiyormuş gibi, suçlamaları ile her şeyin sebebinin muhalif kanadın tüm figürlerine yüklemeyi marifet sanıp, sütte leke var kendilerinde zinhar yokmuş gibi davrananların, devlet adamlığından nasiplenmediklerini Türkiye ve dünya görüyor..
Hasbelkader ülke idaresine gelenler, artık devlet adamlığının zerzevat olmadığını, bağda bostanda manavda satılmadığını öğrenmeleri gerekirdi maalesef olmadı, öğretilemedi!


Muhalif kanadın en önemli örgütlerinden birinin genel başkanı bangır bangır bağırıyor! Darbeyi ve darbecileri gerekçe göstererek, OHAl kanunları ile ülkenin altını üstüne getirmeyin, demokrasiden şaşmayın, “it izini at izine karıştırmayın, kurunun yanında yaşı, yaşın yanında kuruyu beraber yakmayın!” Diyor ama kimse tınlamıyor!


“Namazda özü olmayanların ezanda kulağı olmamış diye bir ata sözümüz var, halk arasında yaygın olarak söylenir.!”


AKP’li olmayan herkes hedefte şüphesi, kuşkuşu, korkusu etrafı sarmış, nerden mi biliniyor.. Cadı avı yapılıyor deniyor diye avdan vaz mı geçeceğiz diyen AKP ileri gelenlerinin beyanlarından!


Fetö ’nün yurt içinde kapatılan veya el konulan tüm okullarının % 85 i imam hatip okullarına dönüştürüleceği sinyalleri geliyor ne korkunç!!!
Ülkenin imamlardan çektiği yetmiyor mu???

Demokrasiyi inilecek binilecek araç sayanlar, amaca varmak için demokrasinin tüm nimetlerini kullanmaktan imtina etmeyenler, Cumhuriyetin kuruluşunda, hayatını kaybedip şehitlik, uzuvlarını kaybedip gazilik payesine erişenleri, Cumhuriyeti kuranların aziz hatıralarına, bırakıtlarına, ilkelerine, eserlerine, resimlerine heykellerine sırt dönenleri, 15 Temmuzda hayatını kaybeden 270 civarındaki insanı sadece çıkarlarına uygun buldukları için adeta varsa yoksa bunlar şehit diyecek kadar söylem içinde olanları, bu ayrımcılıklarından dolayı Türk milleti ibretle ve esefle seyrediyor..


Darbeye karşıt olanlar sanki, Cami minarelerinden sâlâ ile meydanlara çağırdıkları AKP oydaş ve militanları idi, demokrasiye gönül vermiş herkes zat-ı devletleri hazreti imam Tayyip’e ve siyasi şürekâsına karşıtlığına rağmen darbeye ve darbecilere karşı koydular.. Bu bilindiği halde ayrımcılıklarına bölücülüğe devam ettiler..15 Temmuz da sadece 270 hayatını yitirenleri anmaya, Çanakkale’de hayatını yitiren 270 bini, memleketin bekası, ünüter yapının bekçiliği için terör ile mücadele verirken hayatını yitiren binleri sanki unuttular.


Siyasi ve mali ikbâl bugün ülkeyi idare ettiğini sanan politikacılar için ne kadar önemli imiş ki, 15 yıldır ülkeye varlıkları ile yaşattıklarını görmezden gelip, her şeyi başkalarının üstüne yıkmayı yeğlediler. “Ayrımcılık bölücülük içlerine öyle işlemiş ki!”

Bu gün için son söz olarak; ülkenin milli benliğine musallat olmuş iki önemli virüs! Biri irtica ki AKP ve Fetö olarak biliniyor.. Bir diğeri PKK, PYD, IŞİD ve diğer silahlı silahsız terör virüsleri! Bunlardan şimdi AKP virüsü Fetö virüsünü temizlemeye çalışıyor.. Kan uykusunda uyuyanlar ilk sandıkta AKP virüsünü temizlediğinde diğer virüsler kendiliğinden zail olacaktır..

10.09.2016
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla