Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.16, 18:17   #23
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: AKP Hükümeti İstifa Etmelidir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Burası demokrasi ülkesi ''ne millisi ne iradesi'' gibi bir şey söylenemez..

Millet ne derse o olur. İstemeyenler azınlık onlarda memnun değillerse başka bir ülkeye yerleşebilirler.

Ben sana Rusya'yı öneririm giriş çıkışlar kolay oldu hem ben gittim gördüm insanların yaşam standartları üst düzey ayrıca kısa süre içinde de vatandaşlık veriyorlar.

Gidin gidinde artık rahat bırakın bizi..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Sen Türk değilsin ki Türkü Türkiye' den sepetlemeye kalkıyorsun.

Önce kendin kalkıp atalarının vatanına gideceksin.

Hiç bir sonradan gelme, bir Türkü vatanından kovma hakkına sahip değildir.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Millet ne isterse o olur diyerek insanlara parmak sallayıp defolun gidin diyenlerin demokrasiden söz etmesi nasıl bir ironidir yahu!!!
Hal böyleyken yargıda türban konusunda; ''ben de başı açık hakime güvenmem'' diyenlerin nasıl bir yanlış örneklem içerisinde olduğu da açıktır.
Öncelikle kendi kendisini ötekileştiren, beğenmiyorsanız gidin fanatikliğine sahip insanların varlığı, yargıya türbanın sokulmaması gerektiği konusundaki itirazımızda ne kadar haklı olduğumuzun bir kanıtı gibi adeta.
İşte ben başı örtülü bir hakime ve bunu ısrarla talep eden insanlara tam da bu nedenle güvenmem.
Çünkü inanç, dünyanın her yerinde öncelikle kendi kendisini ötekileştirir, ''diğerleri'' için tehlikeli ve rahatsız edici olan da budur.
Vereceğim cevabı çok değerli arkadaşlarım vermişler zaten. Ama sen bunu yine anlamayacaksın. Anlarsan da işine geldiği gibi bla bla yapmaya devam edeceksin.

Aslında kabahat benim. Kaale alıyorum.
Neden mi?
Çünkü insan diyoruz.
Gerçi bunu da anlayacağın mechul ya... Neyse...

Araştırmadan okumadan çıkarın için körü körüne biat etmeye devam et.
Keser sap hesabı olacağı gün göreceğim sizleri.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.