Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.16, 02:02   #26
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: AKP Hükümeti İstifa Etmelidir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi birbilen Mesajı göster
@Basakca bu @Slower'i adam yerine koyarak ona uzun uzun yanıtlar vermeye gayret eden @Rosebud'a şöyle demiştim.

Aynı uyarıyı size de yapıyorum.
Lütfen onu ciddiye alarak moralinizi bozmayın.
Çok haklısın aslında da...

Bir de şöyle bir gerçek var:

Bu topiki forum üyelerinden ne bileyim belki 5 belki 15 kişi okumuştur ama bir de üye olmadan, Google ya da başka bir arama motorundan misafir olarak girenler var. Yani konuları sadece forumun üyeleri değil, üyelerdeden kat kat fazla sayıda misafir okuyor.

Ben normalde Slower' e asla cevap yetiştirmeye çalışmam. Çünkü duvar bile anlar ama bazıları anlamaz; anlamak işlerine gelmez.

Ama bu konu ya da bu topik arama motorlarında yıllarca insanların karşısına çıkacak ve zaman içinde binlerce, on binlerce misafir burda yazılanları okuyacak.