Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.16, 12:58   #28
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: AKP Hükümeti İstifa Etmelidir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sana ben hiç bir şey demiyorum seni takmam ben. Bana uyarı vermek için bahane arayan ve bu iletiye teşekkür eden @ReaL 'e soruyorum Sen adam mısın ?

Bunu daha önce yine sormuştum ama yaşı benden büyük diye pişman olup geri özür dilemiştim ama bu kez içim rahat rahat soruyorum @ReaL sen adam mısın ?
Aynayı döndürde kendine bir tut.

Buraya kahvehane ağzıyla gelipte afra tafra atamazsın. Sen kimsin ki bu şekilde laf etme cüretini buluyorsun. Hele ki Real gibi birine.

Sana soryorlar mı Slower sen adammısın diye?
Bana sorsalar seni, senin için "bir hiç" tir derim. Senin adamlıktan kastın elinde tespih kahvehane ağzıyla salyalarını akıtarak orda burda gezmek ise; Real o dediklerinden kat be kat adamdır.
Önce insan olmayı öğren sonra gel de adammısın diye sor.

Cücük kadar afyonlanmış beyinle buraları kirletme. Git kefenini giy de bekle sahibinin emirlerini.

Alıntı:
Biz Aşkı Bu Vatana Canını Verenlerden Öğrendik...

Birde imzana bir bak.

Sen hiç hiç bir şey öğrenmemişsin öğrenemeyi de istemiyorsun. Sen vatan aşkı nedir bilmiyorsun. Sadece bla bla bla sın.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.