Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.16, 14:55   #6
Sarmaşık
Üye

Sarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 114
Aldığı Teşekkür: 441
Rep Derecesi : Sarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmedeSarmaşık muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Sekercik
Standart Yurtdışından Gelen Fotoğraf Makinesi

Yurtdışından bir arkadaşım bana hediye olarak ikinci el ve çok da yeni olmayan eski model 2 adet fotoğraf makinası ve ikinci el bir objektif gönderdi.

Gift olarak işaretledi ve ayrıca 400 euro olarak da fiyat belirtti.

Şimdi ayın 8 inde kargoya verildi aynı gün sabaha kadar bir sonraki gün ayın 9 u olarak sabah 08:00 'de yurtdışına gönderimi oldu diye ptt sayfasında çıkıyor. Tamam araya bayram girdi ama hala bir hareket yok.

Dhl üzerinden ptt ile anlaşma olduğu için PTT ile geliyor. Gümrük vergisi elbette ödeyeceğim ama DHL bana vergiyi öder alırsınız derken Ptt bana gümrük elektronik olduğu için geri gönderebilir dedi.

Bir sürü yazı okudum. 5 saatten sonra alan da var yani bu kadar zorluk mu yaşarım. Ne olur bilgisi olan var mı?

Hala daha giriş yapılmadı deniyor!!
Kaydet