Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.09.16, 01:22   #6
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hulusi Akar, Hakan Fidan ve Yaşar Güler'i Zora Sokacak İfade

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Genel Kurmay'dan da, Akıncılar Hava üssünden de kısa kısa görüntüler veriliyor.

Yahu o kısa görüntüler varsa, tamamı da vardır. Neden hepsi verilmiyor?

Yazıda adı geçen askerin söyledikleri yalan gibi gelmiyor bana. Basına düşen tüm ifadeleri okudum sayılır. Bir sürü akla sığmayan garip olaylar var.

Feto terör örgütü; OHAL varken bile temizlenmekte zorluk çekilirken, darbe girişimi olmasaydı ne olurdu tahmin etmek o kadar zor değil.
Görüntülerin elbette tamamı vardır ama görüntülerin tümünü elide tutan güç, o görüntülerin işine gelen bölümlerini medyaya servis ediyor.

Abi şimdi yanlış anlamayım diye soruyorum:

Yani bu darbe girişimi Tayyip' e, FETÖ' yü bitirmesi için bir olanak olarak mı sunulmuş?

...

Benim kişisel düşüncem bu darbenin tamamen gerçek bir darbe olduğu yönünde. Direk Tayyip' e karşı tasarlanmış bir darbe bu bence...

Ama bir AKP' linin kafası ne kadar çalışıyorsa bir Fetocu' nun kafası da ancak o kadar çalışır.

Hepsi orduya çalınmış soruları alarak girmiş. Torpille en kısa zamanda terfi ettirilmiş...

Bence ABD bunları biraz fazla abarttı. Hatta çok fazla güvendi.

Ama bu adamlar bırakalım darbe yapmayı leblebici dükkanı bile idare edemezler ve olmadı da.