Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.16, 18:14   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11420
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Hayret ki, hayret

HAYRET Kİ, HAYRET

Sağcı, mukaddesatcı, muhafazakâr demokrat olarak kendini tanımlayacak, Allah Peygamber dedikleri için FETÖ ve Gülen ile işbirliği yapacak, devletin tüm kadrolarını onlara açacak, ne isterlerse verecek, bizzat paralel devleti oluşturacak, anlaşmazlıklar başlayınca, 17/25 Aralık olarak bilinen devlette yolsuzluk ve rüşvet furyası FETÖ'cüler tarafından şantaj olarak kullanılmaya başlayınca ipler kopacak ve ardından 15 Temmuz 2016 kalkışması gelince gerçekleri görmüş olacaksın. Ve bizi kandırdılar diyeceksin, kupkuru bir özür ile kendini aklamaya paklamaya çalışacak ve patinaj üstüne patinaj yaparak pot üstüne pot kıracaksın..

Evet Fethullah Gülen neredeyse 50 yıldır Türkiye Laik Cumhuriyetinin başının belası idi. Zaman zaman siyasi figürler onun cemaat oylarından istifade etmek istediler. Bunu bilen zat-ı devletleri hazreti imam Recep Tayyip Erdoğan, Erbakan'dan ayrılıp parti kurmaya kalktığında, Gülen'in Alman tv.sine verdiği roportaj da belirttiği gibi kendisine gelerek parti kurmak istediğini belirtmiş ve yardım talep etmiştir.
Gülen, kurduğu cemaat ve militanları Türkiye laik Cumhuriyetini hasım olarak gördüğü, Türkiye'nin göz bebeği TSK'ya en büyük kötülüğü son 14 yıldır ne istedilerde vermedik diyen, son 15 yıl içinde uzun süre başbakanlık yapan Recep Tayyip Erdoğan yardımı ile vermiştir.. Hiç unutulurmu? Balyoz, Ergenekon, Sarıkız, Poyrazköy vb davalardan nice insanların hayatının karardığı, binlerce kişinin bu davalardan dolayı onursuz kılındığı, aile saadetlerinin perişan edildiği hiç unutulurmu?

Bilmiyorduk aldatıldık, Tanrı'dan ve milletden özür dileriz diyenler bir istifa erdemi dahi göstermediler. Bilmiyorduk diyenler, 25 Aralık 2004 yılında Milli Güvenlik Kurulunda FETÖ ve Gülenin nasıl bir tehlike olduğunu askerler ile belirleyip, hükümete tavsiye kararına AKP başbakanı olarak imza attılar ve AKP idarecileri buna rağmen bilmiyorduk diyecek, günümüz gençliğinin bir deyiminde olduğu gibi safa yatacak! Yutturmacanın bu kadarı anlaşılır gibi değil.

Dünya artık kapalı devre değil, Tüm devletlerin en mahrem ve milli güvenliklerine ilişkin sırları, askeri gücü artık HD yayınlarla her evde her ülke vatandaşının cep telefonunda! Bu kadar teknoloji gücü varken siz Fethullah Gülen'in ne yapmaya çalıştığını bilmeyecek, Allah Peygamber dediği için aldandık diyeceksiniz, günümüz gençliğinin söylemi ile yemezler canım!

Ülkeler ve vatandaşları kendi ülkeleri ve diğer ülkelerin lider kadrolarını takip ediyor hele hele CD lik olan siyasi temsilciler hangi lidere ne kadar saygı gösterileceğini biliyor.. İşte hazret Erdoğan 2 gün önce gitti BM genel kurulunda boş sıralara hitap etti ne kadar ciddiye alındığı buradan belli.. Türkiye için yüz karası!

PYD'ye iki uçak dolusu son günlerde silah indirildiğine kadar bileceksin, Amerika yetkilisi verdik vermeye devam edeceğiz diyecek, sen hâlâ İncirlik hava üssünü kapatıp, PYD vb oluşumlar benim hedefim vuracağım elindeki silahları toplayacağım, ABD ile olan tüm ilişkilerimizi gözden gecireceğim deme cesaretini göstermeyecek, Amerika iş aleminden Türkiye için mazarat insanları yatırım yapmaya davet edeceksin hayret ki hayret!
24.09.2016
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti