Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.16, 01:08   #4
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39628
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hak ve Adalet! | Rahmi Turan (Tokmak)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Bazı şeyleri dile getirirken yiğidin hakkını da yiğide vermen gerekir @Aristo.

MHP nerede, HDP nerede? Hiç ses çıkıyor mu?

İşlerinin yoğunluğundan olsa gerek gerektiği kadar siyaseti takip etmiyorsun sanırım.
Bu HDP ve MHP zaten...

Bunlar hakkında yazmaya bile değmez, sadece zahmet olur.

Ama ben hayatımda hep seçim boykotçusu iken son seçimlerin hepsinde; yanılmıyorsan CB seçimi dahil, 4 defa üst üste kimi zamanlar da bayağı ekonomik fedakarlıklar yaparak oyumu CHP' ye verdim ve doğal olarak da karşılığını beklemek hakkımdır.

Kılıçdaroğlu seçim dönemlerinde atıp tutuyor bol bol ama aldığı oyların hakkını vermeyip, maalesef o oyları pasifize ediyor.

HDP' yi yine geçeceğim... Lafını etmeye bile değmez HDP' nin. Bu kadar rezil bir BOP partisidir HDP. Tayyip bile dara gelince BOP eşbaşkanlığı ve BOPçuluktan feragat eder ama HDP asla..!

MHP zaten bu ülkedeki en Amerikancı partidir. Onun görevi ta kurulduğundan beri Türk milliyetçiliğini ABD çıkarlarına kanalize etmektir.

Ama ben CHP' ye oy vermek için; yani seçim sandığına gitmek için işimi gücümü, ekonomik çıkarlarımı feda ediyor ve gidip oy veriyorum.

Bu itibarla en büyük hesabı oy verdiğim partiden sormam normaldir. Hele ki nerdeyse tüm ilerici, laik ve demokrat muhalefet CHP' ye umut bağlamış ama CHP bu umutları AKP' nin kuyruğuna havale ediyor.

Neticede ben biatkar değilim.

Kime oy veriyorsam, verdiğim oyun hesabını da oy verdiklerimden sorarım.
Herkes bunu yapsa Şaban ve salakoluk yapmaya devam eden Kemal' in de aklı başına gelir, tabanın zorlamasıyla adam gibi ulusal politikalar izlemek zorunda kalırdı.