Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.10.16, 21:31   #4
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bağış’ıklık Sistemi… | Yılmaz Özdil

Şimdi bu rezil tarikat, cemaat ve dinci partilere ve kuruluşlara bağış yapanlar keriz değiller. Hepsi değil ama bunlara yardım edenlerin çoğu zaten bunlarla ilişki içindeler ve verdiklerinin karşılığını da iş olarak, maaşlarına zam olarak, kömür olarak, ihale olarak, ve bir şekilde gerçekten hak edenlerin haklarına girerek alıyorlar.

Bu pislikle ilişkide olmayanlar durduk yerde ve kendi başlarına onlara yardım etmez. Bunlara yardım eden her aptalın bunlarla zaten ilişkileri vardır. Ve yaptıkları yardımların da karşılığını bir şekilde fazlasıyla alacaklarını bilirler; hak edenlerin haklarına girerek hem de...

Yani alan da çıkarcıdır, veren de...

Yani öyle saf ve temiz insanların kandırılması söz konusu değildir...

Ne dedim?

Alan da çıkarcıdır, veren de!..