Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.10.16, 01:00   #11
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177611
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Sinan Çetin'in Oğlu Tahliye Oldu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Para istemiyormuş ama 330 bin lirayı alacakmış!

Sigortadan 330 bin lira! Bir de davadan vaz geçmek için alacağı ama ifşa edemediği kim bilir ne kadar para var...

Tabi biz salağız ya!... İnanmış gibi yapalım!

Bir de bu memleketin eski bir belediye başkanı vardı. Bu adamın oğlu,16 yaşında ve ehliyetsiz iken babasının mercedesiyle çok ünlü bir bayan sanatçıya kırmızı ışıkta aşırı hızla geçerken çarpıp ölümüne neden olmuştu. O da hemen yırtmıştı...
Alıntı:
8 aydır süren bir dava var siz de bunu takip ediyorsunuz. Artık çok bunaldım, gücüm kalmadı o yüzden pes ettim. Çocuklarıma konsantre olmam gerekiyordu. Zaten bir baba yokluğunu yaşıyorlar, annenin de psikoloji hat safhada bozuldu.
Duyan da mahkeme kapısında uyuyor sanacak. Mazerete bakın yahu.

Ölene o üzülmüyorsa, ben niye üzüleyim.

Para daha tatlı... Alacağı paralar ile neler yapacağının hayalini kuruyordur şimdi.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.