Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.16, 21:38   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: NATO ve CHP Milletvekili Tuncay Özkan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Iyiki, Hizli Kotam bitti diye, Bu Konuya daha evvel girmemisim.

Kuvvetimi CHP Twitter sayfasinda harcamisim.

Bosu bosuna orada AK-Trol kovaliyom gibi geldi.

Yaa, Burada Nesiller Bademlenmekte, Vatanin Agzina sicilmis, AKP Hedef olacagina, Hanceri sirtimizda buluyoruz!.

Yahu ilk önce CHP´yi Güclendirin, ufak tefek hatalari zamanla düzeltiriz, AKTIV rol alipta!.
CHP' nin gerektiği gibi tutarlı bir muhalefet yapamadığı bir gerçektir ve bunu söylemek CHP' yi zayıflamaz, aksine CHP bizi dinleme zahmetine katlanırsa güçlenerek gerçek bir muhalefet yapma yollarını bulur.

CHP' nin Kılıçdaroğlu önderliğinde gerçek bir muhalefet olamadığını her seçimde görüyoruz. Kazanmak için her türlü olanak mevcut ama CHP yüzde 30' a bile yaklaşamıyor.

Bir ülke her alanda kaos içine sürüklenmişse, bir ülkeyi yönetenler, hırsızlıktan vatan hainliğine kadar her pisliğe fazlasıyla bulaşmışsa ve o ülkede muhalefet güçlenemiyorsa, kesinlikle muhalefetin liderlerinde bir sorun vardır.

Kimse kalkıp CHP' nin adam gibi muhalefet yapamadığını iddia edenlere çamur atmasın.

Bir defa daha tekrar ediyorum... Baykal' ın (ki kendisi türktür) CHP' nin başından bir Amerikan/Cemaat operasyonuyla alınıp yerine kürt Kılıçdaroğülu' nun getirilmesi bir BOP oyunudur.

Ben hala ve sonsuza kadar enternasyonalistim... Ama bu ülkede devlet yönetimine gelmiş hiç bir kürt ulusal hassasiyetler konusunda bir Türk2 ün hassasiyetini göstermez...

Başımızdaki gürcü ne kadar türkse (!), CHP' nin başındaki kürt de ancak o kadar Türktür.

Türk olmayanlardan, Türkiye konusunda hassasiyet beklemek abesle iştigaldir.

Bir defa daha tekrarlıyorum: Enternasyonalistim ve bununla gurur duyuyorum. Ama bu ülkenin tüm siyasi otoriteleri CIA operasyonları ile Türk olmayanların denetimine sunulmuştur. Sorun da burdadır!

Türkiye' nin yönetimi baştan sona Türk olmayanların eline verilmişse, bu ülkede ezilen ulus artık TÜRK-LER-DİR!

Bunu anlamadan siyaset yapmayacaksınız... Yaparsanız emperyalizmin değirmenine su taşırsınız.