Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.16, 23:12   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: NATO ve CHP Milletvekili Tuncay Özkan

Alıntı:
Kimse kalkıp CHP' nin adam gibi muhalefet yapamadığını iddia edenlere çamur atmasın.
Hangi Twitter sayfalarinda gezdigini söylede, bende oralara gelip, bu AK-Trollere Meydani BOS Birakayim.

Hayatta bunu yapmiyacagimi bilirsin.

Bir Konto, 9000 Paylasimda,

Öbürküsüde o taraflarda Kapanirken, Askiya alinan Kontoyu yeniden Aktivleyip, 19.000´i gecmis durumdayim.

Bugün bile AK-Troller tarafindan HAK-Lenmiye calisilip, susturmaya kalkistilar.

Maanili Atisma oyununda, bir ucunu tuttunan, Makineli tüfek gibi aktigini tahmin edebilirsin.

CHP sayfalarinda, kendimi Donkisot gibi hissediyorum ama, baska türlü olmasinida istemezdim!.

Her salladigimda, Bir AK-Trol hedef alip, sonuna kadar takip ediyorum.

Tehditler savurmaya basladiklarinda, üzerine gülüp, Sikayet üzerine, Kontolarini kapattiriyorum.

Su Internet davasinida bir düsünüp, Internet Firmasini degistirmem lazim.

5GiG´lik kota yetmiyoooooor!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti