Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.16, 01:57   #14
alkanaga
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 102
Ettiği Teşekkür: 4231
Aldığı Teşekkür: 6221
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: NATO ve CHP Milletvekili Tuncay Özkan

@birbilen, hayatta hiç bir zaman rastlantılara inanmadım zira her rastlantının ardında bir neden vardır. Belki şu an birileri için CHP ve Mhp, Hdp gibi muhalefet lazım???? Hatırlarsak bir zamanlar çıkan kaetler ardından istifalar vs..

Hani belki hatırlarız, 10 Temmuz 2004 tarihinde ABD Başkanı George W.Bush'un başkanlığında Sea Island, Georgia'da düzenlenen G8 zirvesi sonrasında, BOP'un genel olarak benimsendiğine dair bildiri yayınlanmıştı. "Gelecek Forumu" adı altında bir mekanizma ve bu mekanizma kapsamında Geniş Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri için oluşturulacak "Demokrasi Yardım Diyaloğu"'nun eşbaşkanlığını, Türkiye, İtalya ve Yemen'in yürüteceğine dair karar alınmıştı. Sonra neler oldu acaba??? ABD açısından bir değişiklik var mı???
Amerika büyük Kürdistan hedefinden vazgeçti mi?
Bu sorulara cevabım; "hiç sanmıyorum". ABD kendi açısından İsrail'in güvenliğini almadan ve enerji koridorunu oluşturmadan, böyle bir projeden vazgeçecek gibi durmuyor....
Haaa biz mi ne yapıyoruz şu arada... Terörle, mülteci sorunlarıyla, ekonomiyle, işsizlikle boğuşuyor ve Suriye'de Amerikanın mızrak operasyonu ile Fırat kalkanı yapıyoruz.