Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.16, 23:24   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Eğitim ve önemi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Kimse çocuklarına don biçer gibi din biçme hakkını kendinde görmemelidir. Bırakın çocuklar kendi dinlerini kendilerine yetişkin olduklarında biçsinler. Özgrlük budur! Gerçek din ve inanç özgürlüğü de budur.

Din ve inanç özgürlüğü, ana-babanın din ve inancını çocuklarına bulaştırmamasıdır. Ana-babanın dinine zorlanan milyarlarca çocuğun yaşadığı bu dünyada din özgürlüğü değil, dinsel diktalar vardır.
Ben bulaştırdım. Aynı ben.

Buluğ çağlarında okudukları kitapları bile kontrol ettim. Arkadaşlarını tam tanımıyordum...

Benim dünya görüşüme aykırı çocuğa, hem de aynı çatı altında, mümkünü yok tahammül edemem.
Kaydet

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.