Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.17, 17:17   #3
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 925
Ettiği Teşekkür: 17851
Aldığı Teşekkür: 25606
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Metin Uca, Meclis’te Açılan "Köpekler Giremez" Pankartına Tepki Göst

Valla buna ben de razı olmaya başladım ama ya 2'den çok bölünme hatta parça parça olma söz konusu olursa n'apacağız!..
Keşke 2'ye bölünsek de bu zombiler, alacakaranlık kuşağı adını verdikleri ülkede yaşasalar, benim korkum parça parça olması ki o yöne doğru gidiyoruz, çok karamsar gibi görünebilir ama çok yakında iç savaş çıkar, sokaklarda silâhlar patlar böyle giderse, hiç kuşkunuz olmasın.
Zaten Tayyip de bunu istiyor, çünkü ancak bir savaş çıkarsa Atatürk'ün yaptığını tersine uygulayarak tepeden tırnağa bir Taliban devletini halka seve seve kabul ettirebilir, geleceğini bir savaşa endekslemiş durumda.

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti