Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.01.17, 12:40   #18
Senfonim
Uzman Üye

Senfonim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 39
Ettiği Teşekkür: 3385
Aldığı Teşekkür: 3917
Rep Derecesi : Senfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bulutlarda

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster

Girişin gibi, umarım forumdaki durumun da canlı olur.

Hoşgeldiniz Senfonim.

Forumdaki yorumlarınızda Türkçemizi katletmeden yazacağınıza inanıyorum.

Keyifli forumlar dilerim.

Merhabalar. Inşallah , benimde temennim bu yönde : ) Türkçemiz konusuna gelince , yorumlarıma baktiysanız bu konuda az çok bir fikriniz olmuştur diye düşüyorum. Ufak tefek hatalar olabilir hepimiz için..Malum hayat bir koşturmaca halinde yetişemiyoruz hiçbirşeye yeterince..Tamamlamak istedikçe eksik kalıyor birşeyler yada 4/4 lük olmuyor. Burada olmaktan mutluyum ve umutluyum. Umarım hepimiz için bu büyü bu umut yada her ne ise bozulmasın. Kalbimle geldim düşünmeden. Şu an gördüğüm , kalpleriniz çok güzel..
Sevgilerle , Hoşbuldum. Sizlerle tanışmak kelimeler de buluşmak çok güzel , çok özel.

Yazdıklarım yazacaklarımın teminatıdır.
: )
Mobil Sürüm ile Gönderildi
Senfonim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Senfonim'in Mesajına Teşekkür Etti.