Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.01.17, 10:01   #24
Senfonim
Uzman Üye

Senfonim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 39
Ettiği Teşekkür: 3646
Aldığı Teşekkür: 3780
Rep Derecesi : Senfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Merhabalar :) (Senfonim)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Bu kadar mı olur yahu!

Bu başlığı görür görmez yazacağım yazıyı tasarladım kafamda, bir baktım ki neredeyse aynısını yazmışsın...
Demek ki Senfonim'in pozitif enerjisi herkese geçmiş.

Neyse yine de benimkini yazayım,

Sevgili @Senfonim, hoş geldin beş gittin bölümüne pek uğramam hatta hiç uğramam ama senden o kadar güzel bir elektrik aldım ki başlığı görünce bir hoşgeldin diyeyim dedim.
Hoş geldin, forumumuza taptaze bir nefes kattın.
Siteye girer girmez ilk Günaydın bölümüne yazacaktım ki bu sayfa çıktı karşıma . Hoşbuldum güzel insan .Ne güzel bir Günaydın oldu bana Çok teşekkür ederim. Sayenizde benim günlerim pozitif oluyor , elim yüzüm ruhum gülümsemeye başlıyor. iyiki varsınız hepiniz , iyiki buradayım iyiki sizlerleyim. Sevgimiz , saygımız , muhabbetimiz , paylaşımlarımız daim olsun.