Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.03.17, 23:43   #4
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1508
Ettiği Teşekkür: 59924
Aldığı Teşekkür: 51386
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Neredesiniz?.. | Bekir Coşkun

Alıntı:
Eski başbakanlar…
Eski cumhurbaşkanları…
Eski bakanlar…
Eski milletvekilleri…

*
Söyleyecek bir sözünüz yok mu?..
Hepsi değil ama çoğu ********dir onların. Hele ki ANAP, AP, MHP, MSP gibi sağ partilerin tümü zaten bu ülkeyi AKP sürecine sokan rezaletleriyle ünlüdür.

Sağcı ise susacak!

O rezil sağ politikalar bu ülkenin dincileşmesinde önemli bir rol oynamıştır. Menderes, Demirel, Türkeş, Özal, Çiller, Mesut falan... Ölenler öldü ama kafaya oy için türban takan Çiller ve benzerlerinden empati falan beklemiyoruz.

Ben Bekir Coşkun' a katılmıyorum.

Demirel denen sefil sağcı, Menderes' den sonra bu ülkenin dincileşmesinde çok büyük bir rol oynamıştı. Sonra güya CHP' li gibi oldu...

Bir kaç sene sonra bir köpek sahibi olmayı palanlıyorum. Köpeğin adını da ''Sağcı'' koyacağım!