Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.03.17, 21:24   #6
Livan
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 225
Aldığı Teşekkür: 1358
Rep Derecesi : Livan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hayırlı Hayır Oyları!.. | Uğur Dündar

Normal zamanlarda çok ilgimi çekmez benim de Uğur Dündar ama, şu an yaptığı 'hayır' kampanyası takdire değer. Bu yaşında, haftada iki gece ülkenin bir köşesinde insanları topluyo ve program yapıyo. Hakkını teslim ediyorum ben ve teşekkür ediyorum kendisine.

Bugünler o kadar çok kimseyi seviyorum ki ben. Mesela, Meral'i çok seviyorum. Dıştan Akşener gibi duruyo ama içi karaşener. Dış görüntüler bazan yanıltıyo insanı.

Hele şu Temel Karamolla yok mu... Bitiyorum adama ya. İçi de karamolla dışı da. Mollaların hası Temel Karamolla. Memlekete hayrı dokunan, hayır hasenat sahibi mükemmel bir zat, Allah'ın veli kullarından. Çok korkuyordum, az bi kıvırtır mı falan diye, şu ana kadar kıvırtmadı. İki hafta gene direnir kıvırtmazsa sevgim daha da artacak kendisine. Yok eğer, cinsine yandığım cinsine çekerse, ben de kıvırtırım, bana ne.