Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.03.17, 21:31   #7
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 481
Ettiği Teşekkür: 9439
Aldığı Teşekkür: 11163
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hayırlı Hayır Oyları!.. | Uğur Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Senfonim Mesajı göster
Soner Yalçın ı falan bende sevmiyorum ama Uğur Dündar sevilmezmi yahu neden acaba.. @Rosebud
Çok soğuk bir adam bana itici geliyor, bir de ukalâ ukalâ sözleri var ki dayanamıyorum, geçmişinde de öyle ahım şahım bir muhalefeti yok, yıllarca Kanal D'de haber spikerliği yaptı, ne daha önce ne de oradan kovulana kadar bir muhalefetini gördüm...
Soner Yalçın desen istikrarsız yanar döner bir adam tıpkı Perinçek gibi...
Nihat Genç'e gelirsek çok falsosu var ama daha geçenlerde CHP'li Eren Erdem'in partiden atılması gerektiğini söylüyordu.
Eren Erdem kadar bir faydan dokunuyor mu acaba CHP'ye!
Boş boş konuşsun sadece...
Benim dinle falan işim yoktur herkes bilir ama Eren Erdem gibilere hem CHP'nin hem ülkenin ihtiyacı var, o yüzden büyük bir hadsizliktir onun atılması gerektiğini söylemek.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.