Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.17, 13:32   #8
Senfonim
Uzman Üye

Senfonim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 39
Ettiği Teşekkür: 3646
Aldığı Teşekkür: 3816
Rep Derecesi : Senfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSenfonim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hayırlı Hayır Oyları!.. | Uğur Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Çok soğuk bir adam bana itici geliyor, bir de ukalâ ukalâ sözleri var ki dayanamıyorum, geçmişinde de öyle ahım şahım bir muhalefeti yok, yıllarca Kanal D'de haber spikerliği yaptı, ne daha önce ne de oradan kovulana kadar bir muhalefetini gördüm...
Soner Yalçın desen istikrarsız yanar döner bir adam tıpkı Perinçek gibi...
Nihat Genç'e gelirsek çok falsosu var ama daha geçenlerde CHP'li Eren Erdem'in partiden atılması gerektiğini söylüyordu.
Eren Erdem kadar bir faydan dokunuyor mu acaba CHP'ye!
Boş boş konuşsun sadece...
Benim dinle falan işim yoktur herkes bilir ama Eren Erdem gibilere hem CHP'nin hem ülkenin ihtiyacı var, o yüzden büyük bir hadsizliktir onun atılması gerektiğini söylemek.

Teşekkür ederim @Rosebud
Nihat Genç in Eren Erdem için öyle dediğini bilmiyordum. Öğrenmiş oldum sağol. Hoş kendisini zaten pek sevmezdim bu da üzerine tuz biber oldu artık : )
Bence de Eren Erdem chp de kalmalı. Tam destek
Din konusunu bilmiyorum. Siyasette pek bakmam..ilgilenmem daha doğrusu kimin inancı nedir.. inancı kendıne yada inançsızlığı.. Ülke için cumhuriyet için halk için birşeyler yapmak istiyormu gerçekten yapıyor mu bu önemli