Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.07.17, 23:34   #5
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

NaNaNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1079
Ettiği Teşekkür: 20603
Aldığı Teşekkür: 18548
Rep Derecesi : NaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardırNaNaNe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Teşekkür Sayısı 20 Den Fazla Olunca

Cevaplarınız için teşekkür ederim
Evet konu açarken uzun yazı yazarken mutlaka önizleme yapıyorum,kısa yazılarda önizleme yapmadan yazı boyutu büyümüyor ondan bahsettim,ama anlatamadım galba.

Çok kısa yazı ve gülümseme koymak için bile önizleme yapmak gerekiyor,üsteki seçenekler baya kısıtlı.
Ama kontrol edip öyle yazı cevaplamak tabii daha hatasız oluyor buda bir gerçek,biraz uzuun bir yoldan oluyor ama.

Hızlı cevapta üsteki seçeneklerin biraz çoğalması mesela gülümseme,yazı büyüklüğü eklemek zordur heralde teknik konuları çok bilmiyorum @ReaL sadece sormak istedim yapılabilirmi diye cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim.

NaNaNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.