Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.07.17, 23:53   #6
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5418
Ettiği Teşekkür: 97377
Aldığı Teşekkür: 135790
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Teşekkür Sayısı 20 Den Fazla Olunca

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi NaNaNe Mesajı göster
Cevaplarınız için teşekkür ederim
Evet konu açarken uzun yazı yazarken mutlaka önizleme yapıyorum,kısa yazılarda önizleme yapmadan yazı boyutu büyümüyor ondan bahsettim,ama anlatamadım galba.

Çok kısa yazı ve gülümseme koymak için bile önizleme yapmak gerekiyor,üsteki seçenekler baya kısıtlı.
Ama kontrol edip öyle yazı cevaplamak tabii daha hatasız oluyor buda bir gerçek,biraz uzuun bir yoldan oluyor ama.

Hızlı cevapta üsteki seçeneklerin biraz çoğalması mesela gülümseme,yazı büyüklüğü eklemek zordur heralde teknik konuları çok bilmiyorum @ReaL sadece sormak istedim yapılabilirmi diye cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim.
Kısıtlı olan hiç bir şey yok NaNaNe.
Ne kadar kısa yazarsan yaz, ön izleme yapmadan yazı boyutunu da büyültebilirsin, her smileyi de yapıştırabilirsin.

Senin bilgisayarında bir sorun olmalı.
Bilgisayarının geçmişini temizlemeni öneririm.

Denedim, resmini çektim

Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.