Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.17, 21:57   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1349
Ettiği Teşekkür: 53073
Aldığı Teşekkür: 46095
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Tarayıcınız Ne Kadar Güvenli? Öğrenmek İstiyorsanız Buyrun!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Çoğu zaman antivirüs bile kullanmıyorum...

Birşeyden de korktuğum yok. İnternetten sık alşveriş yapanlar, bilgisayarında çok özel bilgilerini saklayanlar dikkat etsin, o kadar.
Abi bu iş ''ben ***** sitelerine, ne bileyim dandik sitelere girmiyorum, işte bu yüzden güzendeyim'' diye düşünerek olmuyor.

Ha internette güvende olmanın en başta gelen kuralı, bilgisayarda başkaları tarafından kullanılabilecek hiç bir şey bırakmamak... USB bellek diye bir şey var sonuçta.

Ben de çok uzun yıllar internet güvenliği kullanmadım. Uzun yıllar da bu nedenle hiç bir sorun yaşamadım.

Ama güya güvenilir sitelerden indirdiğim bazı programlarla en az 3 defa bilgisayarımın haşatı çıktı.

Bugün anti-virüs ve yangın duvarı olmadan olmuyor.