Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.12.17, 11:09   #22
Kel ali
Tam Üye

Kel ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2017
Konular: 197
Mesajlar: 416
Ettiği Teşekkür: 794
Aldığı Teşekkür: 1366
Rep Derecesi : Kel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türkiye İşgal AltındaTürk ordusu AKP iktidara gelene kadar dünyanın en güçlü dört ordusundan biriydi ve bölge ülkelerinde tüm düşmanlarımızın korkulu rüyasıydı.

İşte bu gerçege ragmen Reis denen adamınız ve ortagı FETO gerçekten vatanı seven, bayragını seven hiç bir liderin yapmayacagı bir şeyi yaptılar! Türk ordusunu bitirdiler.

Türk ordusunu yerle bir ettiler. Osmanlı balkanlarıda aynen Ermeni asıllı iki hain bakanın yüzünden kaybetmişti. İşte! Reis”iniz ve ortagı Feto el,ele vatana aynı şekilde ihanet ettiler.

Cumhuriyetimiz tarihimizin en büyük saldırısıyla karşıkarşıyadır. Ülkemiz İrticacı, güçlerin, Hürafelerin işgali altındadır. Müslüman dünyasının yıldızı, dünyadaki tüm müslüman halkların imrenerek izlediği dünyadaki, DEMOKRATİK,LAİK, SOSYAL HUKUK DEVLETİ,OLUP CUMHURİYET REJİMİNE SAHİP, ÜNİTER DEVLET yapısına sahip tek müslüman ülke olan TÜRKİYEMİZ maalesef karanlık çagların krallıklarına heves etmiş bir avuç yobaz tarafından yönetilmektedir.

Bilinizki! Devletimizin ve Milletimizin bekası büyük tehlike altındadır.

Osmanlının yıkılmasında en büyük rölü oynayan, Osmanlının her anlamda geri kalmasının sebebi olan İrticacı, şeriatçı yobaz güçlerdi.

Bu güçler 2002 itibarıyla son Türk devleti olan, Türkiye Cumhuriyetini işgal etmiş,hile ve entrikalarla hükümet olmuş, ülkemizi 15 yıldır yönetmektedirler.

Cumhuriyetin yıkılması Mustafa Kemal”in izlerinin tamemen silinmesi için ve Emperyalist Devletin Büyük Orta Dogu projenin başarıyla sonuçlanması için Nakşibendi Tarikatının, Kurdugu AKP adlı parti! Bu sefer, Fettullah Gülen”in büyük oranda katılımıyla 2002 yılında yapılan seçimleri kazanması sağlanan bu yobazlar,hürafe ordusu militanları, Cumhuryeti, son türk devletini resmen işgal etmiş oldu.

Fetocuların Ulaştırma Bakanlıgının kontrolündeki bilgi işlem kurumunu igal etmiş olduklarını, YSK başta olmak üzere devletin tüm kurumlarının bilgisayarlarına girebildiklerini ve istedikleri her türlü oyunu bu alandada oynayabildiklerini dile getirmiyorlar, neden?
Çünki! Seçimleri sürekli AKP`nin nasıl kazandıgının, oylar üzerinde oynanan oyunların ortaya çıkmasını istemiyor AKP.
Feto`nun Tayyip`i hedef aldıgı iddalarıda planlanmış bilerek servis edilen maksatlı bir yalandır.

AKP parlamento gurubunda ve Hükümet içindeki Fetocular neden Tayyip`e bu gücü vermeme adına oylamalarda CHP yanında yer almıyor?

Fettullah Gülen, Tayyip Erdogan`dan bu kadar nefret ediyor ise! Neden bu adamın Türkiye`yi ele geçirmesine mani olmak için, Hükümetteki ve AKP`nin parlamento gurubu içindeki, Fetocu vekillerini harekete geçirmiyor bu Feto?

Bu hükümeti Tayyip Erdogan ve Feto beraber kurdu tabiki AKP Parlamento gurubunda ve Hükümette Fetocu vekil vardır. Bu kadar saf olmak gerçegi degiştirmez bilesiniz.
Sonuç olarak Amerika Feto`yu vermedi.
Sonuç olarak Tayyip Erdogan Amerikaya kafa tutuyor.
Sonuç olarak Tayyip Erdogan Rusya`ya yanaşıyor.
Bunların hepsi millet üzerinde etki oluşturmak, yeni Tayyip`çiler yaratmak için planlanmış, büyük bir oyunun sahnelemesinden başka hiç bir şey degildir.

Kurulan Bakanlar kuruluda Nakşibendi, Süleymancılar ve Nur Cemaatine ait muridlerinden oluşturuldu.
Parti kurup, siyaset arenasında yerini alan bu sahte dindarlar, Hürafe ordusu militanları, Tarikatların muridleri, kendi dikta rejimini kurmayı hedeflemiş Cumhuriyeti ve devrimlerini yıkıp, Mustafa Kemalin,devrimlerine son vermeyi hedeflemişlerdir..

1915 sayımına göre İstanbulda 165 ile 170 arasında iş yeri varken aynı istanbulda 359 adet genel ev vardı. Fuhuş en büyük ticaretti müslüman devletin başkenti İstanbulda.

kapitilasyonlar ve Duyunu Umumiye Osmanlıyı Ekonomik olarak bitirimişti. Ülkenin tamamnında 270 sanayi kuruluşu vardı bunların sadece 59¨u devletindi yğzde %15 inin sermayadarı Türklerdi %85¨i yabancılarındı. Osmanlının 288 sandrazamının 210 tanesi devşirme dönme yabancılardan oluşmuştu. Osmanlı devlet yönetimini Türk”lere degil bu devşirme, döme Sandrazam lara bırakmıştı. Gemicilik unutulmuş bütün limanlar Emperyalist Devletlere teslim edilmişti .
Karayolu yoktu köylerde lektirikte , tuvalet”te doktorda yoktu. Tifo, kolera almış başını gidiyordu.

Osmanlının yıkılmasının ve her açıdan geri kalmasının sebebi Allaha şir koşan, gerçek dinden sapmış, dini siyasete alet etmiş, bu sözde mülümanlar, sonunda hedeflerini ele geçirmeyi başardılar.
__________________
Koyunlardan oluşan bir ulus, kurtlardan oluşan bir hükümete yol açar.
Kel ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Kel ali'in Mesajına Teşekkür Etti