Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.12.17, 17:07   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 9426
Mesajlar: 32,264
Ettiği Teşekkür: 107047
Aldığı Teşekkür: 166007
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Konuşan Türkiye İstenmiyor! Rahmi Turan (Tokmak)Konuşan Türkiye İstenmiyor!Gelişen olaylar iktidarın dikensiz gül bahçesi istediğini gösteriyor.
Herkes iktidara biat etsin, hiç kimse AKP'yi eleştirmesin, gazeteciler, yazarlar sussun, milletvekilleri bile sesini kessin, kimse iktidarı tartışmasın, eleştirmesin! Arzu edilen şey bu!
İktidar, “Konuşan Türkiye” değil “Susan Türkiye” istiyor!
Muhalif milletvekilleri bile iktidara diken gibi batıyor!
Bunun son örneği Halûk Pekşen…
CHP Trabzon Milletvekili Halûk Pekşen yolsuzlukların üzerine giden, açık sözlü, sivri dilli bir parlamenter…
Şimdi o da susturulmak isteniyor. Hakkında bir fezleke hazırlandı. İddia: Cumhurbaşkanı'nı tehdit! Halûk Pekşen şöyle diyor:
“Bir hukukçu milletvekili olarak, Anayasa değişikliği ile Cumhurbaşkanı yardımcılarının yetkilerinin Cumhurbaşkanı ile aynı olmasını eleştirmiş, bu durumun çok büyük tehlikeler içerdiğini açıklamıştım. Sözlerim Cumhurbaşkanı'nı tehdit ettiğim şeklinde yorumlanıp fezleke hazırlanmış. Fezlekenin yazılması hukuk açısından çok dramatik bir durumdur. Bu, AKP'nin hukuk sistemini ne hale getirdiğini göstermek için örnek bir belgedir!”

--- Sözcü ---


__________________
Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti