Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.12.17, 11:31   #3
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1486
Ettiği Teşekkür: 29810
Aldığı Teşekkür: 33278
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Apple, Kasten Telefonlarını Yavaşlattığını Kabul Etti!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Scorer Mesajı göster
Biraz eski denebilecek tabletim var; hikayeyi daha önce duyduğum ve mantıklı geldiği için Apple güncellemelerini hep es geçtim; cihaz hala canavar gibi iş görüyor.
Sizi gidi sizi, tükettiriciler.
Apple tablet işini bıraktığını biliyordum. Hmm eski bir tabletten bahsediyorsak bilemem tabi..

Ama aynı özgürlüğü apple telefon kullananların elinde olduğunu sanmıyorum.(Jailbreak yapıp telefonun garantisini çöpe atma risklerini almadıkları sürece tabi)

Bedava verseler kullanmak istemeyeceğim bir markanın başına gelenler bana NOKIA'yı hatırlatıyor. Aynı sona gidiyorlar..

Fakir telefonu Mi5 ile selamlar,, sonraki hedefim mi7

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.