Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.18, 14:40   #5
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1615
Ettiği Teşekkür: 29746
Aldığı Teşekkür: 35484
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bozkurt İşareti Metalci İşareti | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Yok yanlış anladın metale laf etmem, bahçeli otursun metal dinlesin adam olsun biraz demek istedim.
Aslında ondan söz edip adam yerine koyulacak birisi de değil, ağzımızı klavyemizi yormaya değmez.
Yok yok öylesine gırgırına dedim onu ciddiye alma hemen yav.

Yok yani bir an düşünsene, cumhurbaşkanı metal dinleyen biri olsa bu ülkede, aboov neler neler döner. Hele medya ayağını düşünemiyorum. Abartmıyorum Türkiye kuzey ülkelerin melezine döner. Her sene devlet destekli metal festivalleri düzenlenir. Çıkan gruplar devlet fonu ile dünyaya açılırlar. Turizm manyak patlama yapar.

İktidar yalakası medya ve bu guruhtaki insanlar akşam programlarında metallica çok bozdu abi yaa tartışması yaparlar.

Eh işte hayaller naparsın..

Gerçek bambaşka. Lan bırak metali türkü dinleyenleri bile aforoz ettiler bu ülkede anasını satim..