Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.18, 17:22   #5
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1561
Ettiği Teşekkür: 62541
Aldığı Teşekkür: 52906
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hamile Çocuklar | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Bu hamile çocuklar olayı gereksiz bir gündem..

Bu çocukların aileleri durumdan memnunken bize ne oluyor ki anlamadım.

"Senin çocuğuna yapılsa" diye düşünen arkadaşlar olacaktır. Onlarada tek sözüm şu olur "Benim çocuğum olmayacak ki"

Ha çocuğu olan insanlar ne yapsın diyeceksiniz? Risklerini biliyorsunuz. Türkiye gibi bir yerde çocuk dünyaya getiriyorsunuz?

Hukukun olmadığı bir yerde herşeye hazırlıklı olmalısınız.

Cehenneme hoşgeldiniz.^^

Dibine Not: Nerede kalmıştık? Evet Mustafa kemal'in askerleriyiz!! yok yok yoldaşlarıyız!! vay hain sen nasıl yoldaş olursun askerleriyiz!! askerleriyiz lan!!

Bu dipnot çok ağır bir şekilde isyan içermektedir.
Ufff...

Senin çocuğun olmayacak diye, o rezil ana-baba bozuntuları durumdan memnun diye böyle bir yorum yapamazsın!

Kendi istedikleri için dünyaya gelmemiş, başına gelenlerin hiç birini kendileri seçmemiş çocuklardan bahsediyoruz.

O ana-baba olacak rezillerin onayı var (belki bazılarının yok?) diye küçücük insanların geleceklerinin karartılmasına bu denli duyarsız kalabiliyorsan, sana diyecek bir şey yok.

Sana gıcık oluyorum: