Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.18, 20:34   #7
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1561
Ettiği Teşekkür: 62541
Aldığı Teşekkür: 52906
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hamile Çocuklar | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Çok duygusal düşünüyorsun @Aristo

Burada ince bir çizgi var. O çocukların hakkı nerde diye soruyorsun. O çocukların hakkını ben koruyamam sen de koruyamazsın çünkü süperkahraman değiliz. Çünkü gücümüz yok.

Hukuk yok demiştim. Hukukun olmadığı yerde orman kanunları geçerlidir. Bu kanunlar güçlünün güçsüzü yok etme üzerinedir. Bir aslanın ceylan yavrusunu yemesi gibi..

Hep diyorsun ya cumhuriyetçiler ezik ve pısırık, kafalarını çıkarmaktan korkuyorlar, bu da korkunun bedelidir. Tepkisizliğin bedelidir..

Gözünün önünde böyle olaylar olur işte ve sen hiçbirşey yapamazsın. Madem bu tepkisizlik var madem bu susuş hep devam edecek o zaman kendini korumaya alacaksın. Gerisi boş.

Ben umudumu hiç bir zaman yitirmedim.

Elimden ne geliyorsa, en ufak bir şey esirgemeden yapmaya devam edeceğim.

Ama sen nasıl bir ''anarşist'' olduğunu sorgulamak zorundasın artık.