Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.02.18, 01:33   #1
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 889
Ettiği Teşekkür: 22441
Aldığı Teşekkür: 25719
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Arkadaşlar telefonum ses düzeyi su geçirmez olduğu için çok fazla değil, kulağımın birindeki işitme kaybı da eklenince telefonum cebimdeyken arandığımda sesini duymuyorum, bazen önemli yerlerden telefon beklediğim oluyor kaçırmayayım diye telefon elimde dolaşmaktan sıkıldım, sürekli titreşim modunda kalmasını da istemiyorum o nedenle bir kulaklığa ihtiyacım var, şöyle kullanışlı, fonksiyonlu, sesi de kaliteli kopma falan yapmayan, boyuna takılanlardan bir bluetooth kulaklık almak istiyorum, tavsiyesi olan varsa bekliyorum.

Bu hoşuma gitti ama nasıldır bilemiyorum.

https://www.hepsiburada.com/lg-tone-...-HBV0000018QUT
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.