Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.18, 00:38   #164
Rosebud
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 641
Ettiği Teşekkür: 14523
Aldığı Teşekkür: 16572
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Rosebud'un Objektifinden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Ben de müzik fıttırığıyım da işte o mükemmel müzik programlarını kullanamıyorum... Ha sen fotoşop, ne bileyim ben de cubase kullanabiliriz ama ben tembelim...

Sen de sanırım tembelsin...

Sanki armut pişecek, ağzımıza düşecek...
Hakikaten tembelim, uğraşsam daha nelerini bulur da yaparım ama üşeniyorum işte...
Üstelik çok da sevdiğim şeyler ha.
Uzun zamandır tarayıcım bir köşede duruyordu bugün aniden onu kurmaya karar verdim sabahtan beridir 40-50 yıllık bazıları 65-70 yıllık fotoğrafları Photoshop'dan geçirmeye uğraşıyorum her tarafım ağrımaya başladı bırakmak zorunda kaldım, artık yatıp uyuyayım bari, gözümden uyku akıyor.

Rosebud
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.