Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.18, 19:10   #165
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1334
Ettiği Teşekkür: 52572
Aldığı Teşekkür: 45772
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Rosebud'un Objektifinden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Hakikaten tembelim, uğraşsam daha nelerini bulur da yaparım ama üşeniyorum işte...
Üstelik çok da sevdiğim şeyler ha.
Uzun zamandır tarayıcım bir köşede duruyordu bugün aniden onu kurmaya karar verdim sabahtan beridir 40-50 yıllık bazıları 65-70 yıllık fotoğrafları Photoshop'dan geçirmeye uğraşıyorum her tarafım ağrımaya başladı bırakmak zorunda kaldım, artık yatıp uyuyayım bari, gözümden uyku akıyor.
Daha önce demiştim ya ''ana kuzusunun'' doğal davranışı; yani ''armut piş ağzıma düş!''

En çok sevdiğimiz ve ilgi duyduğumuz hobilere bile üşengeçlikten gereken zamanı ayıramıyoruz.

''Yarın yaparım yaa..''

Yarın gelir...

''Amaan şimdi bunla mı uğraşayım, haftaya yapıcam ama!..''

Ama bir gün niyet edersek elimizden iyi şeyler çıkabiliyor.