Konu: Bahçem
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.18, 08:05   #280
Tura
Müdavim

Tura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 75
Ettiği Teşekkür: 24830
Aldığı Teşekkür: 26829
Rep Derecesi : Tura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardırTura şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bahçem

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ben de bu yıl Leylak aldım, tabi küçük 1 metre boyunda. Mis gibi kokuyor. Araştırdım soğuklara oldukça dayanaklı imiş. Tam ismini aldığı leylak renginde.

Tura, fotoğrafını eklediğin bu leylağın kaç yıllık? Diktiğinde boyu ne kadardı?
Bu Leylak bahçeyi aldığımda vardı. Sanırım 5 yıllık. Bu yabani bir cins. Kokusu çok güzel. Alttan devamlı sürgün veriyor. Kesmekten, sürgünleri temizlemekten bıktım ve öylece bıraktım. Şimdi, altan süren sürgünler de çiçeklenmeye başladı. Leylak topu gibi bir şey olacak. Aşılı olanlar sürgün vermiyor.
Çiçekleri geçtikten sonra budama yaptım. Gürleşmesinin sebebi bu olmalı. Eh bir de 20-20-20 Gübre gıdası.